Çelikhan Hotel & Spa Google

%C3%87elikhan+Otel Çelikhan Hotel & Spa
Adres : Çiftehan,Ulukışla-Niğde

Sahibi : Tuğçe Turizm A.Ş.
Telefon :0388 531 22 42
Faks:0388 531 22 33
Web : http://www.celikhanhotel.com/
Bir kral dairesi. 8 süiti, 96 odası, ve 210 yatak kapasitesi bulunan Çelikhan Hotelin toplantılarınızı gerçekleştireceğiniz iki toplantı salonu, restoranı, sağlıklı yaşam merkezi ve eğlenip hoşça vakit geçirebileceğiniz 2 de oyun salonu bulunuyor.
Sağlık Bakanlığının flörtü sınıfında değerlendirdiği Çiftehan kaplıcalarına ail termal , sodyum ve sülfat açısından zengin olmaları nedeniyle, romatizmal ağrıların, eklem kireçlenmelerinin, bel fıtığının, siyatik ağrılarının, kimi kadın hastalıklarının, karaciğer iltihaplanmalarının, safra kesesi rahatsızlıklarının, spastik ağrıların, böbrek hastalıklarının, ve cilt hastalıklarının tedavisinde etkili olmaktadır.
Sağlıklı Yaşam Merkezinde Bay, Bayan Termal , Çocuk Havuzu, Jakuzili , Eğlence ve Egzersiz Havuzu, Bay-Bayan Türk Hamamı, Bay-Bayan , Bay-Bayan Buhar Odası, özel Banyoları, Bitki Banyoları, Çamur Parafin Uygulamaları Bayan Güzellik Merkezi Bay-Bayan Masaj Odaları Aletli Spor Merkezi Bulunmaktadır.

Dinlenme Salonu, Çocuklar. Gençler ve Yetişkinler İçin ayrı Oyun Salonları. Mini Market. Aktar. Kuaför. . Lobby Bar ve Servis Bar. şark Köşesi. 50 Kişilik ve 150 Kişilik olmak üzere 2 Toplantı Salonu. 250 Kişilik Kapalı Restoran. Hangi nedenle geliyorsanız gelin ve ne kadar süreyle kalacak olursanız olun. Çİftehan Kaplıcalar kompleksinde ve Çelikhan Hotel’de yılın 365 günü güleryüzlü ve kaliteli hizmeti bulacaksınız.

:http://www.celikhanhotel.com

Bunlar İlginizi çekebilir

Sizde Yorum Gönderin

Powered by Yahoo! Answers