Erzin Başlamış Kaplıcaları ve Şifalı Suları Google

Kaplıca ve şifalı maden suyunun çeşitli hastalıklara iyi geldiği söylenmektedir. Erzin İlçesi’ne bağlı Başlamış Köyü’ndeki kayaların çeşitli yerlerinden çıkmaktadır. Erzin içmelerinin suyu hafif tuzlu ve acımsı, bikarbonatlı, toprak kalevili, karbondioksitlidir. Ayrıca bromür de vardır.

Bunlar İlginizi çekebilir

3 Comments

  1. figen says:

    erzin…. daha güzel tatil yerleri gösteriliyor olsa bile biz erzinden vazgeçeyiz gözümüzü açtık erzini gördük orayı sevdik. gerçekten küçük ve güzel bir yer erzini çok seviyoruz ve kısmat olursa bu hafta sonu gidiyoruz. erzin için yapılan çalışmalarda emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler.orayı yaşatmaya devam edin ..

  2. mert says:

    erzini bilen arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim hafta sonu gitmek istiyorum ailemle bir gece kalacağım yer ayırtmam gerekiyormu sakin biryermidir bana yardımcı olabilecek bir tel alabilirmiyim

  3. meltem says:

    Sağolasın figen kardeş doğru söylüyorsun küçüklüğümüzden beri gittiğimiz tek tatil beldesi çok güzel bir yerdir erzin ara sıra pis koksada önemli değil her yeşe rağman seviyoruz orayı herkesin gitmesini tavsiye ederim desem yalan olur gitmesniz daha iyi olur sağlık için????????????

Sizde Yorum Gönderin

Powered by Yahoo! Answers